Бахмуту 450 років

Життя вирує навколо нас

Весна - час подорожей у природу. Добре, коли у місті, як у Бахмуті, є своя річка, чудові ставки та парки. Тут діти набувають свої перші враження про світ комах, плазунів та інших маленьких мешканців своєї малої батьківщини. Побачене вони втілюють у яскраві поробки.

Ми радіємо життю у Бахмуті

Діти люблять свою Батьківщину

Бахмут - прекрасне місто для подорожі

Весна на вулицях Бахмута

Ось ми взяли до рук пензлі... і намалювали у техніці монотопія весну на вулицях нашого міста. До вашої уваги пропонуємо роботи вихованців групи "Карамелька".

А ви так вмієте?

Ми любимо рідне місто

Щасливі у Бахмуті

Родинний відпочинок у Бахмуті

Квітучі сади Бахмуту

Усі мешканці нашого міста звертають увагу на те, яке воно зелене та квітуче. Після похмурої зими діти мріють про квітучі дерева  - символ нового життя і чудову прикрасу Бахмуту. Ось такими їх бачать вихованці середньої групи "Зірочка".

Живі артерії Бахмуту

Наше місто наповнене життям: по ньому рухаються пішоходи і машини. Кожна вулиця, ніби артерія, забезпечує роботу Бахмуту. Тому вихованці групи "Карамелька" із задаволенням намалювали рух на сучасних магістралях рідного міста.

Вулиці нашого міста очима дітей

У Бахмуті безліч різних вулиць: центральних і переферійних, завантажених транспортом і пішохідних, довгих і коротких... Саме довгу вулицю Леваневського і намалювали вихованці старшої групи "Джерельце", бо для багатьох із них, вона є найріднішою. А ще вони виготовили макети автомобілів, які рухаються по цій вулиці.

Мала Батьківщина у наших серцях

Виховання патріотизму розпочинається із любові до краю, де ти народився і зростаєш, тому напередодні святкування 450-річниці заснування нашого рідного міста Бахмут у дошкільному закладі №54 «Світлячок» вихователь Неля Безкровна 12 березня 2021 року провела тематичне інтегроване заняття «Яким я бачу Бахмут». Вихованці групи розповіли одне одному про найкращі, на їх думку, місця у рідному місті. Переглянувши відео ролик, отримали змогу з висоти пташиного польоту побачити чудові місцеві краєвиди. Створили газети-колажі на основі власних фото під загальною назвою «Бахмуту – 450».

Подібні заходи закладають у малечу почуття гордості за малу Батьківщину.

Улюблені місця рідного Бахмуту